Scare Me

8 Görüntülenme
5.8 IMDB Puanı

Scare Me

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 104
Kategori
Yönetmen
Senaryo Josh Ruben
Orta yaşlarında ve henüz hayatında istediği konuma gelememiş bir yazar olan Fred tatil için bir ev kiralar. Bu sırada iyi vakit geçirerek ilham bulmak isteyen Fred, bir kadınla karşılaşır. Kendisi gibi bir yazar olan ancak ondan çok daha ünlü ve ‘Venüs ’ kitabının yazarı olan Fanny ’le. İkisi de korku romanı yazarı olan bu çift iyi anlaşır ve biraz sohbet ettikten sonra ayrılırlar. Hemen aynı gece elektrikler kesilir ve Fanny geceyi Fred ’in evinde geçirmeye karar verir.
Uzun bir gece geçireceklerdir ve filmin tamamı bu evin içersinde geçecektir. İkisi de korku romanı yazarı olduğu için birbirlerine korku hikayeleri anlatıp kimin daha korkutucu hikayeler anlatabileceğini görmek için bir oyun oynamaya karar verirler. Gece boyunca birbirlerine hikayeler anlatırlar ancak ikisinin de tek niyeti iyi vakit geçirmek değildir. Fred ortalama bir korku yazarıyken Fanny çok başarılı bir yazardır ve Fred bu duruma biraz içerlemektedir. Bu sırada Fanny ’nin amacı Fred ’le iyi vakit geçirmekten çok daha fazlasıdır. Gecenin sonunda anlattıkları korku hikayeleri ise yaşayacaklarının yanında hiçbir önem taşımamaktadır.
Josh Ruben ’in hem yazıp hem yönetip, hem de baş rol karakteri olarak oyuncu kadrosunda yer aldığı Scare Me filmi, komedi ve korku türleriyle karşımıza çıkıyor. 1 ekim 2020 ’de vizyona giren bu yapım korku filmi içerisinde korku filmi tarzıyla diğer filmlerden ayrışıyor. 3 ay önce