Bir Annenin Sırları

7 Görüntülenme

Bir Annenin Sırları

Kategori
Samantha'nın hayatı, korkunç bir araba kazasının ardından 10 yaşındaki kızı Cassie'nin ağır şekilde yaralanmasına neden olur. Cassie'nin babasıyla kötüleşen evliliği sırasında Samantha, kızının iyileşmesine yardımcı olması için hemşire Margaret'i işe alır. Kendi çocuğunun kaybına üzülen Margaret, ona ait olduğunu düşündüğü kızını geri almak için Samantha ve Tom'a karşı bir intikam görevine girişir. Şimdi bir hastanede hemşire olarak görev yapan Margaret sınırları zorlayacaktır.
Margaret küçükken hamile kalıp parasız kaldığı için bebeğini zengin bir aileye para karşılığında veren hastalıklı bir kadındır ve Cassie ’nin kendi kızı olduğunu düşünmektedir. Akıl hastanesinde uzun yıllar geçirdikten sonra iyileştiği düşünülüp dış dünyaya çıkan Margaret bebeğini geri istemektedir. Bunun için Rebecca ismiyle kaza geçiren kızın evine yatılı hemşire olarak işe alınmayı başarır. Cassie ’ye sürekli uyku ilacı veren Margaret, Samantha ’nın hayatını elinden almak istemektedir. Zaten hali hazırda aldatma problemleri yaşayan Samantha kocasına karşı daha da temkinli olmak zorunda kalmıştır. Bundan istifade etmeye çalışan Margaret ise durumdan oldukça hoşnuttur. Filmin ilerleyen sahnelerinde bu yalan girdabı kendi içinde çökmeye başlayacak ve işler oldukça karmaşık bir hal almaya başlayacaktır.
Bir televizyon filmi olan A Mother ’s Secret ’ın hem yönetmen hem de senarist koltuğunda başarılı yönetmen Fred Olen Ray oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Brittany Underwood ve Melanie Nelson gibi isimler yer alıyor. 2 hafta önce